Jiří Suchánek sezona 2017

18.01.2018, Pan Jiří Suchánek, držitel bronzové medaile ve stolním tenise z paraolympiády v Riu 2016, pro nás shrnul výsledky své úspěšné sportovní sezony v roce 2017.

Svoji plnou účast ve všech závodech Českého poháru završil krásným druhým místem v celkovém pořadí. Na MČR, kam se hráči kvalifikují podle pořadí v Českém poháru, získal pan Suchánek tři ze čtyř možných mistrovských titulů. Dařilo se mu i na mezinárodních turnajích, přičemž na tom hlavním – Mistrovství Evropy konaném ve Slovinsku se mu podařilo získat parádní 3. místo mezi jednotlivci a také stříbrnou medaili v družstvech. Tím se zároveň kvalifikoval na Mistrovství světa, kam se vypraví v letošním roce.

Ve světovém žebříčku se pan Suchánek umístil v roce 2017 celkově na krásném 7. místě. Ke všem úspěchům v uplynulé sezoně srdečně blahopřejeme. Pana Suchánka dlouhodobě podporujeme tak, aby měl umožněny kvalitní tréninkové podmínky a do další sezony mu všichni držíme palce. Přejeme mu úspěchy jak ve sportovním, tak i pracovním a soukromém životě.