PRVNÍ ROK TÝMU KSM HRÁDEK

01.02.2018, TEAM KSM HRÁDEK, sponzorovaný naší firmou, má za sebou první rok své existence a tento rok se dá nazvat úspěšným.

Tým vznikl před 14 měsíci a jeho členové spolu hned od začátku začali trénovat s cílem tuto snahu zúročit v závodní sezóně v cyklistických a běžeckých závodech. První úspěchy tým zaznamenal již v z kraje roku 2017, ale byl to pouze předvoj toho, co následovalo v ostré závodní sezóně od dubna 2017. Do výsledkových listin se jeho závodníci zapsali téměř osmdesátkou pódiových umístění, rovných třicet z nich bylo prvních míst. Všichni členové dohromady mají za sebou za uplynulý rok celkem 309 výsledků!

Členové týmu nechtějí pouze brát, ale i dávat a tak sportovnímu světu upořádali i několik závodů – od mediálně známého Libereckého Závodu s tramvají, přes respektovaný silniční cyklistický závod Okolo 80 dubů až po tradiční Hrádeckou Časovku na do sedla pod Popovkou, která se na horských kolech jezdí již dlouhou řadu let. Na podzim loňského roku také zahájila svoji oficiální činnost dětská sekce týmu KSM HRÁDEK, od které si vedení slibuje výchovu mladých talentů, které chce zařadit mezi dospělé závodníky, až přijde jejich čas. Jedním z cílů týmu do budoucna je snižování věkového průměru jeho členů.

Plány na rok 2018 jsou jasné – tým by rád obhájil výsledky z loňska a pokračoval ve svých činnostech a svém rozvoji se stejným nasazením jako v prvním roce existence.

Kompletní informace o týmu KSM HRÁDEK naleznete na webových stránkách teamksmhradek.cz

Naše firma KSM Castings CZ s.r.o. drží všem členům Týmu pěsti a přeje znovu tak úspěšnou sezonu, hlavně však radost z pohybu a z přátelského týmové ducha.