Oslava výročí 20 let od založení společnosti KSM Castings CZ s.r.o.

17.09.2016, Oslava výročí 20 let od založení společnosti KSM Castings CZ s.r.o.

Naše společnost KSM Castings CZ oslavila v tomto roce 20. výročí od svého vzniku. U této příležitosti jsme pro naše zaměstnance a jejich rodinné příslušníky uspořádali „Den plný zábavy“.

Byl zajištěn celodenní program pro všechny generace, na pódiu vystoupili zpěváci Pavel Calta, Richard Tesařík, Ondřej Hejma s kapelou Žlutý pes a kapela April. Po celý den se mohl každý připojit k bubeníkům a vyzkoušet si bubenickou show.

Pro děti bylo připraveno mnoho atrakcí a soutěží, jako například jízda na vozítku segway, motokáry, střelba z luku, poníci a velbloud, skákací hrad a mnohé další. Po celý den byl k dispozici bohatý raut.

Zaměstnanci měli také možnost ukázat svým rodinám svá pracoviště, díky ochotným spolupracovníkům byla část provozu v chodu.

V rámci oslav bylo za dlouholetou práci v naší společnosti oceněno 9 zaměstnanců, kteří jsou ve firmě od samého počátku. Krásné skleněné designové vázy z rukou pana ředitele Ing. Pavla Gorčici převzali: paní Helena Bambuchová, pan Josef Jelínek, pan Jiří Kaplan, pan Pavel Klement, pan Roman Marek, pan Jiří Pokorný, pan Miloš Polívka, pan Ladislav Tylichtr a pan Ing. Jan Novák.

I přes nepříznivé počasí se akce zúčastnila zhruba polovina zaměstnanců KSM a jejich rodiny, což nás velmi potěšilo a i ohlasy na celou akci jsou velmi pozitivní, všichni se společně dobře pobavili a je na co vzpomínat.

Velký dík patří společnosti SUNDISK s.r.o., která pro akci připravila profesionálně zábavu a společnosti KNL Catering s.r.o., která se postarala o bohatý raut.