Maraton v Hannoveru s naší účastí

10.04.2016, Maraton v Hannoveru s naší účastí

Začátkem dubna jsme podpořili firemního sportovního ducha společnou účastí na běžeckém maratonu v Hannoveru. Za skupinu KSM se akce zúčastnilo celkem 17 běžkyň a běžců, z toho 7 závodníků od nás z Hrádku n.N.

Na maratonské trati nás reprezentoval technolog obrobny, David Brychta, který zvládl 42,19 km ve skvělém čase 03:57:31 hod.

Nejvíce zástupců jsme měli na trati 10 km, kde svým výkonem zazářil technik kvality, Honza Schulhof, který do cíle doběhl v čase 00:35:35 hod. Umístil se na skvělém 13. místě z celkem 1.536-ti startujících.

Český tým si s sebou vezl i své fanoušky z řad spoluzaměstnanců, kteří byli v našich dresech viditelní a díky hlasovému fondu i slyšitelní. I to mělo určitě velký vliv na pohodu našich sportovců.

Akce se konala za nádherného jarního počasí, po celém Hannoveru byly k vidění rozkvetlé narcisy. Mezi účastníky vládla příjemná atmosféra a dle jejich slov si všichni akci velmi užili a pokud bude možnost, rádi se za rok zúčastní znovu. Všichni věříme, že příště se počet našich zástupců, ať ze strany závodníků tak i fanoušků, ještě zvýší.