Firemní sportovní hry 2017 – Malá Skála

08.09.2017 – V pátek, 8. září 2017 se v areálu Žluté plovárny na Malé Skále uskutečnily již podruhé Firemní sportovní hry pro zaměstnance společností z našeho regionu. KSM Castings CZ s.r.o. reprezentovalo 26 kolegyň a kolegů, jak z výroby, tak z administrativy.

V průběhu krásného, z počátku velmi chladného, později však pěkného podzimního dne jsme soutěžili v různých disciplínách a teambuildingových aktivitách.  Své zastoupení po dvou družstvech jsme měli v teambuidingu a v nohejbale a jedno družstvo ve volejbale. Odpoledne jsme měli svého horkého favorita v závodě horských kol a dvě dvojice za nás soutěžili na koloběžce + kanoi.

Pořadatelé letos také připravili vynikající a pestrý doprovodný program, v průběhu kterého jsme shlédli např. biketrialovou exhibici Jana Sladkého, přednášku a fotky z Himalájí od úspěšného českého horolezce Máry Holečka, měli jsme příležitost nechat si udělat kardiovyšetření firmou Premedis či si vyzkoušet na Jizeře pádlování na čemkoliv ( kanoe, kajaky, paddleboardy, … ).

Malé velké překvapení na závěr dne si pro nás připravila kolegyně z nákupního odd., Markéta Kolmanová, která se postarala o vyvěšení vlajky KSM na skalní stěnu naproti Žlutým lázním – naše firma tam tak měla svoji velmi kuriozní reklamu.

Po celý, sportem nabitý, den jsme se dobře bavili a věříme, že se v roce 2018 budeme moci zúčastnit znovu.